Selecteer één of meerdere extra’s.
Een keurige auto, dat is deze Mercedes-Benz E-klasse. Het is een auto die 12359 kilometer heeft gelopen, de onderhoudshistorie is bekend. AMG-styling vertegenwoordigt de overtreffende trap in smaakvolle sportiviteit. De viercilinder motor in combinatie met de automatische transmissie maken het rijden met deze Mercedes-Benz tot een waar feest. Wat een licht geeft dat glazen elektrisch bedienbare panoramadak. Tot de uitrusting van deze Mercedes-Benz behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, led-achterlichten, verstelbare lendensteunen, elektrisch bediende ramen, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels, led-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Mercedes-Benz heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. Deze Mercedes-Benz is voorzien van sportstuur met schakelpaddels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Deze sportwagen moet u echt ervaren. Maak een proefrit en u weet genoeg. Bel ons voor een afspraak! Lijkt deze auto je wel wat? Bestel hem nu en probeer ’m 14 dagen uit!
Je wilt weten wat je koopt. Bij een gebruikte auto al helemaal. Daarom checken we alles. Van de aandrijflijn tot het interieur. Kapotte onderdelen vervangen we en krasjes en deukjes laten we op de foto’s zo goed mogelijk aan je zien.
We helpen je graag op weg. Op werkdagen zijn we bereikbaar van 9 tot 21 uur en op zaterdag van 9 tot 17 uur.